توافق نامه
تفاهم نامه دانشگاه پيام نور و بانک انصار
اعطای وام 2 درصد به دانشجویان رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد:
پایان دغدغه شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور/ اعطای وام 2 درصد برای کل مبلغ شهریه

رئیس دانشگاه پیام نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای پرداخت شهریه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور کم‌ترین میزان شهریه را پرداخت می‌کنند، ولی باز این میزان از شهریه برای دانشجویان دغدغه است و به همین دلیل با تعامل و امضای تفاهم نامه دانشگاه با بانک انصار علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه، دانشجویان می توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.
دکتر زمانی افزود: طبق این تفاهم نامه دانشجویان یک بار برای کل دوران تحصیل خود به بانک انصار مراجعه  و پس از بازکردن حساب و تشکیل پرونده  با شرایط آسان، اقدام به ثبت نام و انتخاب واحد کرده و به طور خودکار در سیستم گلستان مبلغ کل شهریه دانشجو در ترم مربوطه توسط بانک انصار پرداخت می شود و دانشجو صرفا اقساط شهریه خود را با کارمزد 2 درصد به بانک انصار پرداخت می کند.
وی یادآور شد:  از آنجا که اکثر قریب به اتفاق دانشجویان این دانشگاه از مناطق کم برخوردار کشور هستند، این تفاهم نامه با هدف پایان دغدغه خانواده ها برای پرداخت شهریه امضا شد تا دانشجویان با  فراغت بیشتری به تحصیل بپردازند.


جهت استفاده از این تسهیلات، دانشجویان باید به نزدیکترین شعبه‌ی بانک انصار مراجعه نمایند.

افتتاح حساب با حد اقل موجودی 50.000 تومان با کد 790

سود وام بر اساس کارمزد  2/8 درصد محاسبه میگردد

میزان تسهیلات با توجه به مقطع تحصیلی:
کارشناسی ۸۰۰۰،۰۰۰ ریال
کارشناسی‌ارشد ۲۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال
دکتری ۷۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال

مدارک مورد نیاز:
اصل و کپی کارت دانشجویی
کارت ملی - شناسنامه
مدارک :  یک‌نفر ضامن (مدارک شناسایی و گواهی کسر از حقوق ضامن کارمند رسمی، درصورتی که ضامن کسبه بازار باشد، ارائه‌ پروانه‌ کسب ضروری است.)

توجه داشته باشید فعلاً در مراحل دریافت وام نیازی به مراجعه‌ حضوری به دانشگاه نیست.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر